Plenty segajad

plenty-fikseeritud-nurgaga-segaja-mikser
Tootja: Plenty

Plenty tõhusad segajad


Preloader

Plenty segajate valmistajal on omal alal üle 40 aasta kogemust. Ökonoomseim viis liikumisenergia ülekandmiseks segatavasse vedelikku on külgsegaja kasutamine. Tõhusa arendustöö tulemusel välja töötatud lahendus vähendab kasutuskulusid, pikendab hooldusintervalli, minimeerides hooldusvajadust. Külgsegaja on õige valik ujuvkatusega mahutite puhul.

  • Mootorid võimsusega 2-55 kW
  • Segaja propellerid diameetriga 356-838 mm (14 kuni 33 tolli)
  • Jõuülekandeks rihm või reduktor
  • Võlli nurk fikseeritud või reguleeritav vahemikus +/- 30 °
  • Ühe- või kaheastmelised mehaanilised tihendid
  • Materjalideks malm, süsinikteras, roostevaba teras ja ka erimaterjalid
  • ATEX- sertifikaat plahvatusohtlikesse keskkondadesse

 

Varustatud unikaalse avariisulgemismehhanismiga, mis lisaks võimaldab täidetud mahutil teostada kõiki hooldustöid segajat demonteerimata. Selleks kasutatakse koonusmehhanismi, mis sulgeb hooldustööde ajaks segaja läbiviigu 100% tihedusega.

 

 

Segajate kasutamiseesmärgid:

Homogeensuse säilitamine

Selleks, et tagada toote vastavus spetsifikatsioonile kas lõpp või vaheproduktide säilitamisel. See nõuab läbisegamist nii mahuti ülemise ja alumise kihi vahel kui ka tsirkulatsioonimahuti perimeetri ulatuses.

Segamine

Kahe või enama erineva komponendi segamine homogeenseks seguks etteantud aja jooksul. Vajab samuti mahuti ülemise ja alumise kihi läbisegamist tsirkulatsioonimahuti perimeetri ulatuses. Segamine on reeglina kõige energiamahukam kasutusala.

Temperatuuri ühtlustamine

Toote kuumutamise või jahutamise ajal toote segamine temperatuuri ühetaolisuse säilitamiseks kogu mahuti ulatuses. Üldjuhul segatakse ülemine ja alumine kiht. Siin on oluline ka segaja asukoht kütteregistrite suhtes.

Kombineeritud eesmärgid

Kasutatakse ka segamiseks mitmel ülaltoodud eesmärgil. Segaja valitakse sellisel juhul energiamahukaimast ülesandest lähtudes.

 

Plenty segajate infolehe saab alla laadida SIIT

Lisainfot vaata tootja kodulehelt: http://www.spxflow.com/