Hidrostal tsentrifugaalne kruvipump

Канализационный насос Hidrostal
Tootja: Hidrostal

Kanalisatsiooni, heitvee, kiudaine, läga ja muda pumpamiseks


Preloader

Hidrostali tsentrifugaalsed kruvipumbad sobivad kanalisatsiooni ja heitvee ning drenaažipumpadeks, need taluvad kiudaineid ja kulutavaid vedelikke. Hidrostal on ka suurepärane kalapump sobides elavate kalade siirdamiseks, lisaks kasutatakse neid ka toiduainetööstuses. 

Hidrostali patenteeritud tööratas vähendab energiakulu ja suudab tagada ka väikese jõudluse juures suure tõstekõrguse. Kui tuleb pumbata pikkade vahemaade taha või kõrgele, saab Hidrostali kanalisatsioonipumpadega vältida kulukat mitmeastmelist pumpamist (suuri tahkeid tükke taluvad kanalisatsioonipumbad on tavapäraselt madala tõstekõrgusega).

Hidrostali tsentrifugaalne kruvipump on madalate kasutuskuludega, väikese ülekoormamise riskiga, kuna oma patenteeritud geomeetria tõttu ei ummistu tööratas ja seetõttu säilib kõrge kasutegur.

Hidrostali tsentrifugaalsed kruvipumbad on tuntud just kõrge efektiivsuse ja ummistumiskindlate drenažeerimispumpadena kuna kanalisatsioonipumba ainulaadse koonuselise tööratta ehitus väldib praktiliselt selle ummistumisvõimaluse ja tagab kõrge kasuteguri. Hidrostali pumpa võibki lugeda ummistumiskindlaks!

Hidrostali tsentrifugaalset kruvipumpa on võimalik paigaldada nii uputatavana kui ka kuivasetusega. Pump võib olla klassikaline vertikaalne, uputatav kanalisatsioonipump kui ka horisontaalne kuivasetusega konsoolpump.

Omadused

Hidrostal kanalisatsioonipumbad pakuvad hulganisti väärtuslikke omadusi nagu madalad kasutuskulud, olematu ülekoormamise risk jne. Tööratta ehitus välistab ummistumise ja kasuteguri vähenemise. Järsk graafik võimaldab pumpa suurepäraselt kasutada sagedusmuunduriga reguleerimiseks andes tavalise tsentrifugaalpumbaga võrreldes laiema reguleerimisvahemiku.

Hidrostali pumpades on ka lekkeindikaator.

Hidrostal pakub ka võimalust hooratta modifitseerimiseks vähendamaks rõhulöökide tekkimist. Mehaanilise tihendi eluiga on suurendatud vähendades võlli liikumist. Samuti puudub vajadus mootori joondamiseks, kuna pumba laagripukk ühendatakse otse mootoriga.

Saadaval on lai valik modifikatsioone

Mootori võib valida uputatava, kuivasetusega uputatava või tavalise kuivasetusega

Rõhulööke vähendavat hooratta modifikatsiooni saab ka uputatavatele kanalisatsiooni pumpadele

Saadaval on lai valik erinevaid töörattamaterjale ja tööratta konfiguratsioone