Mobiilsed platvormid

Мобильные платформы для обслуживания
Teisaldatav turvapiire
Tootja: Engiflow

Mobiilne platvorm võimaldab turvalist ligipääsu paakautode luukidele


Preloader

Turvaline ligipääs paakautode luukidele ja ISO konteineritele

Mobiilne platvorm (MTB-42) võimaldab turvalist ligipääsu paakautode luukidele. Mobiilne platvorm on jäik ja väga stabiilne olles heaks lahenduseks maapinnast kõrgemal asuvate luukide kontrollimiseks, proovivõtuks või plommimiseks.

Lihtsalt manööverdatav ja iseseisev

Platvormi konstruktsioon ei ole üheski kohas kontaktis ei paakauto raamiga ega paagiga. Paigaldatuna paakauto kõrvale on see täiesti iseseisvalt stabiilne. Redeli kõrgus on käsivintsiga reguleeritav vahemikus 3.300 mm kuni 4.300 mm. Sellisena on MTB-42 sobiv peaaegu kõigi kasutatavate paakautode ja ka kõrgete ISO konteineritega.

Turvalisus

Platvorm MTB-42 on varustatud mitmete turvalisust tagavate omadustega. Platvormil on täiskummist rehvid ja kaks fikseerimistungrauda tagamaks stabiilsust. Platvormi astmed on libisemisvastase ehitusega ja automaatselt blokeeritud. Platvorm vastab kõigile Euroopa Liidu regulatsioonidele.

Kasutamismugavus

Lisaks turvalisusele on oluline ka seadme kasutamismugavus. Originaalne platvormi ehitus ja kvaliteetsed materjalid võimaldavad platvormi MTB-42 mugavat kasutamist ka kitsastes oludes.

Lisavalikud

  • Turvapuuri vähenduselement
  • Elektrimootor
  • Turvapuuri astmed
  • ATEX sertifikaadid

Lisainfot ja andmelehed leiad siit