Adash A4300 VA3 Pro

Анализатор вибрации Adash A4300 VA3 Pro
Tootja: Adash

Kolme kanaliga vibratsioonimõõtja professionaalidele


Preloader

A4300 VA3 Pro on uusim seade ADASH'i kaasaskantavate vibratsioonianalüsaatorite valikus. Seadmel on kaks signaali sisendit ning üks tahhomeetri/triger sisend. Sisendit IN2 saab kasutada triaksiaalse (kolme suunaline) anduri ühendamiseks, mis võimaldab samaaegselt mõõta vibratsiooni kolmel teljel (X, Y, Z).

Adashi loodud ekspertsüsteem (FASIT) suudab automaatselt tuvastada masinatel esinevaid vigu nagu balanseerimise probleemid, kinnituste lõdvenemine, joondusvead ning laagrite vead. Seadmel on kontaktivaba IR temperatuuriandur (koheseks laagrite temperatuuri mõõtmiseks) ning LED stroboskoop/lamp. Adash A4300 VA3 Pro on disainitud kasutamiseks ühe käega. Seade kaalub vaid 780 g ning aku peab vastu üle 10 töötunni, mis teeb A4300 VA3 Pro sobilikuks ka pikemateks mõõtmisteks.

A4300 VA3 Pro key features:

  • Ideaalne eelseadistatud mõõtepunktidest andmete kogumsieks (Route)
  • Vastupidav aku
  • Kerge. Kõigest 780 g
  • Mõõtepunktide mälu: 8 GB
  • Värviline ekraan 240 x 320 px

Komplekteeri funktsionaalsus ise:

Adash A4300 VA3 Pro seadme funktsionaalsuse saab iga seadme omanik omale ise komplekteerida. Pole vaja maksta funktsioonide eest, mida te ei kasuta. Vajalikud tarkvaramoodulid saab valida kohe seadme soetamisel või siis hiljem neid lisaks ostes. Uute moodulite paigaldamine seadmesse toimub arvuti abil ning sellega saab igaüks ka ise hakkama - puudub vajadus seadme tehasesse saatmiseks.

Tarkvaramoodulid:

 FASIT Ekspertsüsteem - Võimaldab kiirelt tuvastada
 Stroboskoop - võimaldab kontaktivabalt määrata seadmete pöörelmiskiirusi.
Route - Võimalus arvuti abil koostada eeldefineeritud nimekiri vajalike sedmete mõõtepunktidest ning laadida see seadmesse. Objektil saab seadme ekraanilt valida soovitud seadme nime ja mõõtepunkti ning ühe nupulevajutusega on kõik mõõtmised tehtud ja seadme mällu salvestatud, et need hiljem analüüsiks ja säilitamiseks arvutisse laadida.
  Analyzer - Võimalus analüüsida mõõtetulmusi objektil ilma andmeid arvutisse laadimata
   Meter - Võimaldab jälgida reaalajas mõõteväärtusi (mm/s, gE, FFT spekter jne)
Balancer - Abivahend seadmete balansseerimiseks
Recorder - Võimalus reaalajas salvestada mõõtetulemused ning need hiljem taasesitada.

 

ANDMELEHT KASUTUSJUHEND