Bahr Pump OÜ on modernne müügi- ja inseneritöö ettevõte, kes on 1998 aastast alates tarninud nii Eestisse kui ka Eestist väljapoole pumpasid, ventiile ja paigaldanud seadmeid ka suuremate projektide raames. Meie kliendid on reeglina keemia-, õli- ja töötleva tööstuse, kaugkütte, elektrijaamade, veemajanduse ning toiduainetööstuse valdkonnast.

Sõltumata, kas meie kliendiks on projekteerija, peatöövõtja või lõpp-kasutaja, oleme alati valmis arvestama tellija nõudmisi ja spetsiifikat. Teeme oma klientidega koostööd alustades sobivate seadmete valikust ja lõpetades paigalduse ning hooldusega.

2017. aasta detsembris toimunud ühinemise tulemusena kuulub Bahr Pump OÜ nüüdsest AxFlow Holding AB gruppi. AxFlow gruppi kuuluvad ettevõtted 27 Euroopa riigist ning Lõuna-Aafrikast. Kokku on AxFlow grupis ligikaudu 600 töötajat.

Alates ettevõtte loomisest 1989. aastal, on AxFlow stabiilse kasvu taganud kõrgetasemeline tehniline kompetents, lai toodete ja teenuste valik ning pühendumus.

AxFlow on spetsialiseerunud vedelike käitlemise üksikseadmete ja komplekssete insenerilahenduste pakkumisele ja turustamisele. AxFlow klientuuri moodustavad ettevõtted keemia- ja õlitööstusest ning toiduaine- ja farmaatsiatööstusest, lisaks ka tselluloositootjad, vee- ning reovee ettevõtted.

Tänu AxFlow Grupiga liitumisele saame pakkuda  seadmeid  ka AxFlow ühtsest Euroopa kesklaost, mis aitab lühendada tarneaegu ning toob meie tootevalikusse nii mõndagi uut.

Vaata ka AxFlow ametlikku pressiteadet: http://www.axflow.com/press/axflow-enters-baltics-fluid-handling-market/

Rohkem infot AxFlow kohta: www.axflow.com